Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Podsumowanie roku szkolnego 2015/2016Człowiek nie może pracować bez odpoczynku, ale odpoczynek bez pracy nie daje zadowolenia.

W uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2015/2016 wzięli udział uczniowie, nauczyciele i pracownicy Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Sokółce. Z ramienia organu prowadzącego w uroczystości uczestniczył Starosta Sokólski pan Piotr Rećko. Życzył uczniom udanych wakacji i gratulował sukcesów. Życzenia złożyła również przedstawicielka Rady Rodziców - pani Anna Fidziukiewicz.

Pani Dyrektor Iwona Grzybowska podsumowała rok szkolny 2015/2016.
„Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ok. 40 olimpiadach i konkursach. Niektóre z nich zakończyły się sukcesami na szczeblu wojewódzkim, inne na szczeblu ogólnopolskim. Braliśmy udział w projektach i działaniach ogólnopolskich i lokalnych. Współpracowaliśmy ze stowarzyszeniami i instytucjami działającymi na rzecz społeczności lokalnej. We wszystkich działaniach byliśmy aktywni, osiągaliśmy sukcesy i zostaliśmy zauważeni. Za ciężką pracę nauczycieli, wychowawców i uczniów chciałabym bardzo podziękować. To dzięki wspólnej pracy, wyznaczeniu sobie celów do których dążyliście, dzisiaj możemy cieszyć się z sukcesów, które osiągnęliście.”

Najlepsi uczniowie to:

Piotr Ryszkiewicz kl. II c śr. 6,0
Michał Piotr Kułakowski kl. II b śr. 5,4
Marek Sztabkowski kl. II c śr. 5,2
Paulina Michałowska kl. I ae śr. 5,13
Urszula Sklepkowska kl. II c śr. 5,1
Demska Ewa kl. I bc śr. 5,0
Dominika Stelmaszek kl. II d śr. 4,8
Artur Jelski kl. II d śr. 4,8
Gabriela Wigda kl. I ae śr. 4,75

Pani Dyrektor zwróciła się do uczniów:

„Drodzy uczniowie! Dziękuję Wam za ten rok szkolny, pełen wzruszeń, radości, ale też i trudnych chwil. Pokazaliście, że potrafimy być razem, gdy się bawimy, ale i w trudnych momentach, gdy się smucimy. Dziękuję, że tak pięknie pożegnaliście Kasię, jestem z Was bardzo dumna.
Za chwilę rozejdziecie się do klas na spotkania z wychowawcami, tam otrzymacie świadectwa. Jeśli ktoś z Was nie będzie zadowolony ze swojego świadectwa, ma szansę pokazać w przyszłym roku, na co go stać.
Życzę bezpiecznych wakacji i udanego odpoczynku. Do zobaczenia 1 września.”

Iwona Grzybowska