Zapraszamy do 2 edycji konkursu "Czytanie jest the best"

Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Rada Oddziału w Białymstoku, Fundacja Sąsiedzi, Szkoła Podstawowa nr 43 im. Simony Kossak w Białymstoku zapraszają uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego do udziału w konkursie plastycznym „Czytanie jest the best”.

Konkurs organizowany jest w ramach współpracy z Fundacją Sąsiedzi, nawiązuje do Festiwalu Literackiego ,,Na pograniczu kultur" i VI Międzynarodowych Targów Książki w Białymstoku.

Warunki uczestnictwa:

- zgłoszenie uczestników do 31.03.2017- zgłasza nauczyciel opiekun
- wykonanie pracy plastycznej – do 4.04.2017
- forma pracy: plakat promujący czytanie, nawiązujący do VI Międzynarodowych Targów Książki w Białymstoku lub Festiwalu Literackiego „Na pograniczu kultur” towarzyszącego targom, format A3, technika dowolna.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny w bibliotece. Zapraszam serdecznie!

Eugenia Garbuz