I Powiatowy Festiwal Piosenki Patriotycznej

13. 04.2016 odbył się w Zespole Szkół Rolniczych I Powiatowy Festiwal Piosenki Patriotycznej w Sokółce. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kilku klas:

Kasia Szczesiul z klasy IIIA, Agata Jacewicz, Gabrysia Puciłowska, Magda Białous, Brygida Andrukiewicz, Gabrysia Tochwin, Urszula Sklepkowska, Justyna Kozłowska, Iza Szoda (klasa IIC) i Paweł Sujeta z klasy IIIB. Uczniowie pod opieką pani pedagog Krystyny Andryszczyk Możejko zaprezentowali kilka piosenek. m.in. „Panie Generale” czy „Piosenkę o Wojtku”, nawiązującą do wydarzeń z czasów II wojny światowej. Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej muzycznej imprezie eLOwizji, która odbędzie się już 25.04.2016 roku.

Jolanta Zielenkiewicz
nauczyciel j. polskiego