VIII miejsce dziewcząt i IX szkoły we współzawodnictwie sportowym za rok szkolny 2015/2016

Musimy mieć wytrwałość i ponad wszystko wiarę w siebie. Musimy być pewne, że mamy do czegoś talent… - Marie Curie-Skłodowska

11 października 2016 roku w hali sportowej VI LO w Białymstoku odbyło się uroczyste Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół Województwa Podlaskiego. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz miast, powiatów i gmin oraz dyrektorzy i nauczyciele najbardziej usportowionych szkół województwa podlaskiego.

2Zespół Szkół w Sokółce w roku szkolnym 2015/2016 uplasował się na IX miejscu na 86 szkół ponadgimnazjalnych w województwie podlaskim. Dziewczęta zajęły VIII miejsce w rywalizacji sportowej na 96 sklasyfikowanych szkół ponadgimnazjalnych Puchar za wysokie wyniki odebrała Bożena Marcińczyk nauczyciel wychowania fizycznego. Chłopcy rywalizację sportową w roku szkolnym 2015/2016 ukończyli na 14 miejscu.

Młodzieży gratulujemy tak wysokich wyników i życzymy powodzenia w roku szkolnym 2016/2017 w rywalizacji sportowej.

Nauczyciele wychowania fizycznego
Bożena Marcińczyk